Kecskeméti székhelyű céghez informatikus munkatársat keresünk

Kecskeméti székhelyű, több mint 25 éve sikeresen működő nagykereskedelmi társaságunk /a Coop Üzletlánc régiós nagykereskedelmi központja/ informatikus munkatársat keres.

Főbb feladatok, melyek a munkakörhöz tartoznak:

  • Jelenlegi vállalatirányítási rendszer felügyelete
  • Új vállalatirányítási rendszer bevezetésében való aktív részvétel. Előkészítésének, implementációjának menedzselése. Fejlesztések támogatása, interfész kapcsolatok tervezése, dokumentációk készítése.
  • Az üzleti folyamatok felmérése és elemzése, javaslatok tétele IT fejlesztésekre
  • Együttműködés a külső szoftverfejlesztőkkel
  • Riportok és adatelemzések készítése (PostgreSQl, MSSQL, Excel)
  • MS Office csomagok (Excel) magabiztos ismerete.
  • Helyi ERP felhasználók támogatása, oktatása.
  • IT projektekben való részvétel, kapcsolat tartása a fejlesztőkkel,
  • MS Windows, Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentési eljárások kezelése. Virtualizációs technikák (Hyper-V, VMware ESXi)
  • Hálózatmenedzsment, hálózat bővítési igények felmérése,
  • Adatvédelmi, adatbiztonsági feladatok ellátása,
  • Szoftver/hardver nyilvántartások kezelése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség, pontosság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • ERP rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Bármilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Microsoft Windows Szerver üzemeltetési tapasztalat (Windows Server 2016, Active Directory).
  • Adatbázis üzemeltetési ismeretek (MSSql, PostgreSql)

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • versenyképes jövedelmet, juttatási csomagot nyújtunk
  • megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • szakmai kihívás, fejlődési lehetőség, hosszútávú munkalehetőség várja
  • kiemelkedő csapatszellem, támogató munkahelyi légkör
  • kecskeméti munkavégzés jó megközelíthetőséggel

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát, bérigény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ha megfelelsz a fentieknek, csatlakozzon hozzánk, hogy csapatunk tagja lehessen!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos