Menedzsment

Létavértesi telephelyünkre telepvezető munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Létavértes
2020. 09. 23. 15:14

Létavértesi telephelyünkre TELEPVEZETŐ munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése, telephely működésének irányítása
  • Kapcsolattartás a központi irányítással
  • Telephelyhez kapcsolódó berendezések üzemeltetésének felügyelete
  • Zavartalan termelés feltételeinek biztosítása
  • 4-5 fő koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Telep működtetéséhez kapcsolódó operatív vezetői feladatok
  • Raktári folyamatok költséghatékony szervezése, irányítása, fejlesztése és felügyelete, javaslattétel
  • Tulajdonostól való függetlenség kialakítása a mindennapi működésben
  • Karbantartási terv kidolgozása, irányítása és felügyelete
  • Logisztikai terület és a műszaki terület feladatainak összehangolása
  • Raktár tevékenység teljes körű adminisztrációjának biztosítása
  • Részvétel a telephely éves üzleti stratégiájának kidolgozásában (kivitelezhetőség szempontjából)
  • Folyamatfejlesztési javaslatok tervezése, erre vonatkozó projektek felállítása és megvalósítása (pl. raktár, IT)
  • Beruházási projektek megtervezése, koordinálása, kivitelezésének
  • Munkaerő-kiválasztás
  • Beosztott kollégák fejlődésének és képzésének támogatása, munkatársak motiválása
  • Csapatszellem kialakítása és fenntartása
  • Teljesítményértékelési rendszer kialakítása, működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői gyakorlat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • Jó szervező készség
  •  Rugalmasság
  • Vezetői tapasztalat
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Műszaki affinitás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 3 éves vezetői tapasztalat 4-5 fő irányítása kapcsán
  • Jó kommunikációs készségJó tárgyalási készség
  • Hatékony problémamegoldó képesség

Előny:

  • Agrár ágazatban szerzett tapasztalat
  • Agrár szakképesítés
  • Létavértesi lakos

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra jattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése